Виклик дизайнера

Озеленення та благоустрій дачної ділянки, починаючи від ландшафтного проектування і закінчуючи розташуванням елементів декору, є дуже важливим і важкоздійснюваним завданням.

Багато власників заміських котеджів і дач хочуть облаштувати екстер’єр по вищому розряду, щоб підкреслити свій статус, становище і смак. Для того, щоб Ваша дачна ділянка набула завершеного образу, доповнила стилістику будинку і виглядала чудово, необхідно замовити послуги ландшафтного дизайнера.

Ми – кращі!

У нашій компанії працює професійний дизайнер і архітектор, який зможе створити воістину унікальне творіння. Він врахує всі Ваші побажання, особливості місцевості і запропонує на розгляд кілька варіантів оформлення ділянки.

Ландшафтний дизайн, розроблений нашим фахівцем, включає такі моменти:

  • – підбір рослин для саду (квіти, дерева, трава для газону);
  • – оформлення ландшафтної композиції при використанні різноманітних елементів (рокарії, альпінарії і т.д.);
  • – вибір штучноїводойми в залежності від особливостей рельєфу;
  • – розробка системи освітлення
  • – проектування вододренажной системи і т.д.

Наш ландшафтний архітектор приїде до Вас, щоб особисто оцінити масштаби роботи і провести попередній огляд. Після цього ми складемо план робіт, який відправимо Вам на узгодження.

На послуги дизайнера у нас ціни досить прийнятні, тому Вам буде вигідно співпрацювати з нами. Для того, щоб викликати дизайнера, Вам достатньо зв’язатися з нами по телефону або відправити запит на електронну адресу. Найближчим часом ми приїдемо до Вас.

Телефонуйте вже зараз, і ми зробимо Ваш ділянку ексклюзивною!

Похожие:

  1. Акції
  2. Послуги