Правила ідеального саду

Якщо Ви придбали будинок і ділянку, то слід подумати про те, щоб провести облаштування дачної ділянки. У першу чергу, слід очистити територію від старого рослинного покриву та сміття. Потім слід визначити, які існують проблемні місця на ділянці. Зокрема, де скупчується тала вода, а в яких місцях вона швидко стікає, освітленість території в різний час доби, кислотність грунту, рівень пролягання грунтових вод, грунтові горизонти і т.д.
Коли Ви створюєте ландшафт саду, де ще нічого не росте, то відразу потрібно продумати, як спростити догляд за ним. Якщо часу на те, щоб регулярно підстригати живопліт, у Вас немає, необхідно знайти інші варіанти оформлення. Приміром, в цьому випадку підійде одиночна посадка хвойних рослин. Також врахуйте той факт, що газон вимагає догляду протягом усього вегетаційного періоду.
Щоб озеленення ділянки було проведено грамотно і принесло ефективний результат, є резон замовити послуги дизайнера і проконсультуватися з фахівцем. Вам підкажуть, як вирощувати сподобалися рослини, якими вони будуть в зрілому віці, а також швидкість росту кожного з них. Посадку рослин проводите з урахуванням розмірів в зрілому віці, тоді вам не доведеться їх пересаджувати або видаляти років через 10 – 15. При посадці невеликих саджанців утворюється багато вільного місця, його можна зайняти багаторічними або однорічними квітами, а також почвопокровними рослинами.
Провести дизайн можна самостійно, проте існує певний ризик. Професійний дизайнер ландшафту проведе всі роботи на найвищому рівні.

Похожие:

  1. Дизайн ділянки руками професіоналів
  2. Дизайн дачної ділянки: з чого почати?
  3. Благоустрій територій