Озеленення ділянки

Сад

Газон

Квітники

Альпінарії

Рокарії

Озеленення ділянки – оригинально й зі смаком!

Гарне оформлення земельного участка- важлива деталь, від якої залежить загальне сприйняття зовнішнього вигляду будівлі. Правильне ландшафтне проектування підкреслить її красу і ефектно виділить на тлі прилеглих територій.

Ландшафтний дизайн озеленення та інші роботи по благоустрою ділянки вимагає креативного мислення і знань в області не тільки садівництва, а й техніки. Це викликає чималі труднощі при спробі оформити присадибну територію власноруч, тому краще всього довірити ландшафтні роботи справжнім професіоналам, тобто – нам. Багаторічний досвід і безліч успішних проектів дозволяє нас такими позиціонувати.

Озеленення територій з нами – це доступно і красиво!

Наші дизайнери швидко розроблять для Вас оригінальний дизайн і оформлення ділянки, враховуючи всі Ваші побажання. Фахівці компанії допоможуть втілити в реальність всі Ваші мрії, зробивши озеленення присадибної ділянки унікальним і неповторним.

До всіх видів робіт ми підходимо з великою відповідальністю, чи це створення ландшафтного проекту, чи озеленення Київ – місто, в якому наші послуги найбільш затребувані. Але на цьому географія нашої діяльності не зупиняється. Нашими послугами можуть скористатися всі жителі нашої країни, незалежно від місця їх проживання.

У послугу «Ландшафтне оформлення та озеленення території» входить:

- ландшафтне оформлення ділянки:

  • - – підбір рослин
  • - – оформлення земельної ділянки квітами і деревами
  • - – планування декоративного оформлення
  • - – оформлення квітників, газонів, альпінаріїв, рокаріїв

- декоративне оформлення ділянки:

  • - - штучний полив
  • - – декоративне підсвічування
  • - – декоративні водойми підбір аксесуарів

Звертайтеся в нашу Компанію, і ми обіцяємо, що у Вас буде найкрасивіше оформлення садової ділянки, яке підкреслить загальну атмосферу Вашого будинку.

Дзвоніть та замовляйте декоративне оформлення ділянки прямо зараз!

Наші роботи:

Похожие:

  1. Газон – невід’ємна частина садової ділянки
  2. Дизайн ділянки руками професіоналів
  3. Дизайн дачної ділянки: з чого почати?