Газон – невід’ємна частина садової ділянки

Останнім часом стало модним проводити дизайнерське облаштування присадибної ділянки. Тобто багато власників заміських будинків висаджують різні квіти і чагарники, влаштовують водойми та альпійські гірки, альтанки, укриті кучерявими рослинами. При цьому створюють спеціальний фон – красивий і мальовничий газон. Він дає можливість урізноманітнити й посилити тональність забарвлення дерев, чагарників і квітників, і в той же час смарагдово-зелений колір газону заспокоює і врівноважує колірне розмаїтість насаджень.
Має газон і інше цінне властивість – він затримує пил, підвищує вологість повітря, покращує мікроклімат ділянки. Таким чином, жоден грамотний дизайн ландшафту двору не зможе обійтися без газону. Він може бути:
• спортивним, який використовують на стадіонах та спортивних майданчиках;
• декоративним, за допомогою якого прикрашають парки, сквери та бульвари;
• спеціального призначення, що використовується на аеродромах, укосах шосейних і залізних доріг і т.д.
Також розрізняють газон різного класу. Тому перш ніж дизайн ділянки буде Вами розроблений, слід вивчити і цю сторону питання. Вибравши відповідний Вашим цілям, а також кліматичних умов експлуатації газон, Ви отримаєте приголомшливий результат. Вашим садовим ділянкою будете милуватися не тільки Ви, але і Ваші гості і навіть сусіди.
Проведене кваліфікованими фахівцями озеленення Київ зробить Ваш ділянку справжнім витвором мистецтва.

Похожие:

  1. Газон
  2. Дизайн ділянки руками професіоналів
  3. Дизайн дачної ділянки: з чого почати?