Естетична привабливість ландшафтного дизайну

Коли мова заходить про таку справу, як оформлення земельної ділянки, важливу роль відіграють всі елементи. Дерева й кущі, очерет і квіткові групи, газони стають невід’ємною частиною сучасного дизайну ландшафту, оскільки формують зовнішній вигляд саду, надають йому той чи інший настрій. Це свого роду тіло ландшафту.
Якщо Ви вирішили урізноманітнити екстер’єр свого будинку і ділянки, слід подумати про те, які кошти потрібно застосувати для цих цілей. Сучасні виробники пропонують оформити дизайн дачної ділянки за допомогою альпійських гірок і великих поодинокі каменів-валунів, басейнів і водоспадів, підпірних стінок, огорож, мощених доріжок і т.д. Вони дозволяють красиво перетворити й організувати простір, надати території естетично привабливий вигляд.
Ландшафтний дизайн озеленення підпорядковується принципам гармонії та природності. Тому слід знати, які поєднання рельєфу, рослинності, каміння та водойм естетично виправдані, які – ні. Недоладні нагромадження строкатих брил ні в якій мірі не допоможуть відтворити аристократичність альпійського пейзажу.
Престижний в наші дні ландшафтний дизайн в Києві володіє таким безсумнівним достоїнством, як виняткова демократичність у виборі засобів. Хороший смак, художні здібності, готовність попрацювати заради втілення задуманого проекту – нітрохи не менш значущі, ніж дорогі рослини або складні механізми «життєзабезпечення» біологічної системи.

Похожие:

  1. Правила ідеального саду
  2. Ціни
  3. Дизайн дачної ділянки: з чого почати?