Дизайн дачної ділянки: з чого почати?

Для того, щоб створити гарний ландшафтний дизайн двору, який при цьому не вимагає великого відходу, необхідно визначити фронт робіт і вибрати той або інший стиль. Після варто спроектувати ділянку, враховуючи особисті пристрасті і побажання. Відобразити такий план краще на папері, розписуючи всі роботи поетапно. Це допоможе Вам організувати свою роботу і продумати дизайн присадибної ділянки до найдрібніших подробиць.
У першу чергу, потрібно позначити всі будівлі на території: будинок, гараж, сарай, хозблок і т.д. Потім відзначити розташування доріжок, під’їзду до гаража, малі архітектурні форми, зону плодового саду, клумби і городні грядки. Обов’язково слід позначити особливості старого ландшафту. Накресливши план ділянки, візьміть до уваги проблемні зони, а також продумайте варіанти їх вирішення.
Для того, щоб наочно уявити, як виглядатиме ландшафтний дизайн дачної ділянки, розмітьте територію за допомогою мотузок і кілочків, а також додайте будь-які предмети, що імітують посадки. Так Ви переконаєтеся, що обраний Вами декор дійсно буде вдалим.
Якщо Ви не впевнені в своїх декораторських здібностях, можна замовити таку послугу в спеціалізованих компаніях. Ландшафтний дизайн Київ не обійдеться Вам дорого, зате буде радувати око довгі роки. Фахівці підберуть для Вас підходящий стиль, де все буде поєднуватися один з одним. Зокрема, для Вас буде розроблений дизайн клумб.

Похожие:

  1. Дизайн ділянки руками професіоналів
  2. Газон – невід’ємна частина садової ділянки
  3. Озеленення ділянки