Альпінарії

Розкішний вигляд за доступною ціною!

Ми допоможемо Вам створити красивий і розкішний альпінарій та рокарій де завгодно, чи це альпінарій на дачі, чи альпінарій в саду.

Альпінарії найвищої якості

Альпінарій (альпійські гірки) - це так званий кам’янистий сад, який заповнюють спеціальні альпійські рослини, висаджені в певному порядку, що імітує природний гірський ландшафт і часто має штучні водойми або струмки. Таке оформлення саду – ідеальний варіант для людей, які люблять медитувати, розмірковувати, прогулюючись в саду.

У послугу створення альпінарію включено:

  • – розробка проект дизайну альпінарію
  • – будівництво альпінарію
  • – облаштування альпінарію

Наші дизайнери мають великий досвід у створенні альпінаріїв різних видів і типів (альпінарій з водоймою, міні альпінарії і т.д.). Розробляючи проект, ми керуємося як побажаннями клієнтів, так і останніми віяннями у сфері ландшафтного дизайну. Ми не тільки підберемо найбільш відповідні рослини і камені для альпінарію, але і постараємося вибрати красиві та невибагливі квіти для цієї конструкції.

Замовте альпінарії та отримайте знижку!

Для наших клієнтів ми пропонуємо спеціальні умови для співпраці. При замовленні будівництва альпійських гірок, Ви отримуєте знижку – 10% на комплексне озеленення та благоустрій ділянки. Всі роботи ми виконаємо якісно,швидко і недорого, тому співпрацювати з нами буде одним задоволенням!

Дзвоніть, і ми гідно прикрасимо Ваш сад!

Наші роботи: